avatar_1644 maniak666


2019-04-22 21:20:27
Autorze drogi- miljo77-Portal tworzą ludzie-uczestnicy tej zabawy-dlaczego ich( w tym mnie) obrażasz? I po cholerę tu tkwisz-bo wszak jak dobrze pamiętam to nie pierwsza tego typu refleksja z Twojej strony... Swego czasu walczyłem o część z Twoich prac-wtedy portal był OK? Trochę więcej szacunku by się zdało...


2018-02-11 11:19:00
Kapitalny przykład nielogicznego użycia narzędzi do korekty lokalnej. Cień tytułowej maszynerii ewidentnie wskazuje żródło i kierunek światła. Natomiast rozświetlenie "motóra", pasażera w koszu,a pogrążenie w ciemnicy totalnej brodatego jegomościa w moro+kilka sladów na motorze i aureola po pędzlu to dodatkowa informacja dla widza, ale i dla Autora również, że jeszcze sporo pracy przed Nim.


2017-08-06 11:42:32
Żałosne to jest Autorze. A teraz po męsku. Kiepściuchny kawałek krajobrazu zaprezentowany w fatalnym kadrze. Pozbawionym jakiegokolwiek atrybutu dobrej fotografii, usprawiedliwiającego jego publiczną prezentacje. Droga wychodząca "ni stąd ni z owąd", i bijący w oczy element infrastruktury drogowej, w dodatku ewidentnie wyprowadzający wzrok poza kadr. I w tym wszystkim Autor dojrzał jak sam wspomniał "wrażenia ciszy, spokoju, harmonii oraz ulotności " Może Autor niech dojrzeje i zacznie dokonywać selekcji prac na etapie przeglądania w puszce, a nie wrzucać jak leci. To jest również oznaka zdecydowania i podążając tropem "myśli" Autora bycia mężczyzną.