avatar_10884 akrims


2020-03-17 20:27:20
Temat trudny do pokazania. Na pytanie czy warto pokazywać tego typu zdjęcia? Ja odpowiem - Tak, warto ale umiejętnie. To zdjęcie do mnie mówi. To manifest przeciwko obojętności. Człowiek z przyjacielem mają ze sobą wszystko co im do życia potrzebne i najwyraźniej są tutaj u siebie jakkolwiek to dziwnie zabrzmi. Fotografia mnie zatrzymała na dłużej. Zastanawiam się, czy ludzie którzy przeszli obok zrobili to obojętnie czy może wcześniej zatrzymali się wrzucając kilka monet? Myślę, ze w tego rodzaju fotografii odczucia widza są ważne. Co do kadru - mz dobry, co do estetyki - odbieram pozytywnie. Publikuj


2018-04-22 08:50:42
Fotografia o życiu prawdziwym. O człowieku w słusznym wieku, który nadal kocha swoją działkę, lubi patrzeć jak rośnie, nadal wydaje mu się, że ze wszystkim sobie radzi ale ... Zdjęcie pokazuje co po ale... ale trzeba odpocząć. Co do kadru można mieć wątpliwości bo z jednej strony mógłby być szerszy a z drugiej zamyka świat (Jej świat) w małym fragmencie ogrodu. Możemy się tylko domyślać czego jest fragmentem. Ładne światło, w powietrzu pachnie wiosną, po prostu codzienność. Mz zdjęcie zasługuje na uwagę.


2017-04-11 16:03:50
Zdjęcie, które można czytać na enty sposobów. Ja odbieram je jako zaproszenie. Widzu usiądź na stołku i przygarnij cały świat, cały świat należy do ciebie, smakuj go, odczuwaj sercem, dotykaj rękami, uruchom zmysły. Surowość obrazka pogłębia, intensyfikuje odbiór fotografii. Kompozycja prowadzi oko widza od stołka (na którym być może przysiadł korzystając z zaproszenia) poprzez dłonie w głąb nieskończoności odczuć, wrażeń, doznań itp. W pierwszej chwili brakowało mi widocznej czwartej nogi stołka ale po chwili stwierdzam że zaburzyłaby rytm. Piękna fotografia.